Pokoje z jacuzzi Ustroń

Pokoje z prywatnym jacuzzi w Ustroniu – Twój idealny pobyt

Wypoczynek poza miejscem zamieszkania powinien oferować nie tylko zmianę klimatu czy dostęp do okolicznych atrakcji, ale przede wszystkim – pełnię relaksu. Jeżeli wybierasz się w okolice Ustronia z rodziną lub przyjaciółmi, to zapraszamy do zarezerwowania noclegów w jednym z Apartamentów HARMONIA. Na wynajem oferujemy 4 domki o powierzchni aż 150 m², które zapewnią idealne warunki do odpoczynku dla 8-10 osób. Dwa z nich zostały wyposażone w wanny ogrodowe Jacuzzi SPA, które Goście otrzymują na czas pobytu na wyłączność, natomiast jeden dysponuje osobistą sauną w sypialni. Dzięki temu możesz skorzystać z relaksujących seansów – czy to po wielokilometrowych wycieczkach, czy w przypadku deszczu, kiedy pogoda nie zachęca do spacerów po pobliskich lasach.

Ustroń – domek z jacuzzi na wyciągnięcie ręki

Każdy z dostępnych u nas przestronnych apartamentów to osoby domek. Jego ogromna powierzchnia gwarantuje Gościom ciszę i prywatność, a umieszczone w ogrodzie Jacuzzi SPA zapewnia dodatkowe atrakcje w postaci możliwości zażywania relaksujących kąpieli w ciepłej wodzie z przyjemnie łaskoczącymi bąbelkami. To wszystko w otoczeniu ogromnych, pachnących lasów i z widokiem na wspaniałe Beskidy. Pobyt w Apartamentach HARMONIA to gwarancja udanego wypoczynku w gronie najbliższych, przyjaciół, ale też podczas wyjazdu integracyjnego, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Urządzone elegancko pokoje zachęcają do spędzania w nich czasu i zapomnienia o troskach.

Eleganckie pokoje z jacuzzi, w których odpoczniesz od zgiełku miasta

Czy zauważyłeś, że pobytowi na naszej stronie towarzyszy śpiew ptaków? Jeżeli chciałbyś słyszeć takie dźwięki również podczas swojego urlopu – koniecznie odwiedź nasze apartamenty. HARMONIA to 4 domki wyposażone w liczne udogodnienia, wśród których największym jest dostęp do jacuzzi lub sauny. Dokładamy wszelkich starań, abyś poczuł się u nas jak w domu, dlatego do Twojej dyspozycji będzie także ekspres do kawy, pralka z suszarką oraz prywatny parking. Do aktywnego wypoczynku, z kolei, zachęcą Cię z pewnością liczne trasy – idealne zarówno do uprawiania turystyki pieszej, jak i rowerowej, a nawet – jazdy na rolkach. Równe ścieżki leśne docenią także rodzice małych dzieci, które jeszcze podróżują w wózkach lub przyczepach rowerowych.

Wakacje, ferie zimowe, Wielkanoc, Boże Narodzenie – w każdym z tych okresów zapraszamy do skorzystania z naszej oferty domków z jacuzzi położonych w urokliwych Beskidach w Ustroniu. Zachęcamy do sprawdzania dostępności apartamentów oraz dokonywania rezerwacji pobytów. W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

bliskość natury i sztuki!

Na ścianach naszych apartamentów mogą Państwo podziwiać niezwykłą twórzczość Artystki z Zabrza: Anny Borkowskiej. Każdy Apartament, nie przypadkowo, wita gości obrazem zatytułowanym “Harmonia 2”. Obrazy z Serii Ulotnej, Wodnej, Złotej, Londyn czy W chmurach, idealnie wpasowują się w charakter naszych apartamentów i nawiązują do mocy czterech żywiołów, które nieustannie się ze sobą mieszają.

Wszystkie obrazy dostepne na stronie artystki www.galeriawchmurach.pl

Co mówią o nas Goście
Masz pytania?
Napisz do nas

    Instagram